Derby si zasloužilo minimálně remízu.

sedlec-podzim Kaňk – Sedlec 2:3 (1:2)

Nejhorší, co mohlo domácí fotbalisty potkat, byl rychlý gól Viktorky. Hvězda se lacino dostal k míči a ve čtvrté minutě Sedlec vedla 0:1. Ve dvanácté minutě kopal Jakub Výborný tr. kop, vychytal mu ho ale Vokoun. O dvě minuty později trefil Pavlík břevno Vokounovy brány. Ani Jaromír Horký v 25. minutě svoji šanci nedal, protože se neodhodlal ke střele. Tu dokázal využít až ve 41. minutě, když prostřelil Vokouna a bylo srovnáno. Jenže radost domácích trvala jen do 44. minuty kdy Pavel Mrštík po centru M.Volence hlavou poslal Viktorku opět do vedení.

V padesáté minutě druhé půle vystřídal Vrbu Jelínek, který v 73. minutě zvýšil sedlecký náskok na 1:3. Mezitím byl ještě Čížek v šanci, když doklepával střelu, byl z toho ale jen roh. Čížek ale v 80. minutě vykřesal naději pro domácí borce, když hlavou překonal gólmana Vokouna a  snížil na 2:3. Potom domácí fotbalisté Viktorku doslova zamkli na její půlce a usilovně se snažili o vyrovnání. Několikrát už míč směřoval za Vokounova záda, vždy ale někdo vykopl z brankové čáry a tak první podzimní body mířily do Sedlece.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Pavlík, Koten, Wagner, J.Horký, Mandík (80.Kubánka), Čížek, M.Horký, Zahajský (68.Černý), J.Výborný, Koblischke, trenér Roman Výborný.

Sestava Sedlece: Vokoun, J.Poul(65.Ďoubal), Kožnar, M.Svoboda, M.Volenec, Vrba (50.Jelínek), Jak.Spáčil, P.Mrštík,  Zdychynec, Hvězda, Pospíšil, trenér Luboš Votava.

Branky: Horký J. Čížek – Hvězda, P.Mrštík, Jelínek, ŽK: Zahajský, Výborný J. Horký Martin, Pospíšil, Pavlík – J.Poul, P.Mrštík

Rozhodčí: Čejka Pavel (HB), diváků 50.