Derby dopadlo podle ankety.

hlizov Kaňk- Hlízov 5:1 (3:0)

První jarní mistrák doma skončil pro Kaňk přesvědčivým vítězstvím. V minianketě hlasovalo 17 návštěvníků pro vítězství domácích, 6 pro výhru hostů a jen tři byli pro remízu. V první půlce byl Kaňk jasně lepším týmem. Ve dvanácté minutě zaznamenal Pavlík první gól po vysunutí Nedvědem, druhý gól dával také Pavlík přízemní střelou zpoza vápna. Deset minut před koncem přidal třetí gól Čížek.

Vstup do druhé půle měli lepší hosté, když Pertlíček hned ve 47. minutě snížil na 3:1. Hlízov se usadil na dlouhé chvíle na kaňkovské polovině a snažil se o vstřelení kontaktního gólu a zdramatizování zápasu. Kaňk tak mohl podnikat rychlé útoky do otevřené obrany, šance Výborného, Mandíka a Čížka však zůstaly nevyužity. V nastaveném čase ale rozhočí nařídil pokutový kop proti Hlízovu, který Nedvěd s přehledem proměnil. Na vysokých 5:1 upravil ještě Čížek po individuální akci.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Zrzavý, Klatka, Koten, M. Horký, Jakub Výborný, Nedvěd, J. Horký, Mandík, Pavlík, Čížek, střídali Černý, Dvořák, Boudabouza.

Sestava Hlízova: Kedršt, Budín, Vavřina, L. Balvín, Růžička, Karvai, Mathé, Čáp, Pertlíček, Mil. Čálek, J. Špitálník, střídal Machů.

Branky: Pavlík 2×, Čížek 2×, Nedvěd p.k. – Pertlíček.