Další vítězství na turnaji.

vitek Č.Pečky B- Kaňk 1:3 (1:1)

Zimní turnaj skupiny B v Č.Pečkách pokračoval v neděli dalším zápasem Kaňku. Za soupeře mu byl rezervní tým domácích. Kaňk se ujal vedení zhruba v patnácté minutě, když gólmanovi vypadl balon a dotírající Pavlík pohodlně doklepl za jeho záda.  Ve 28. minutě kopali domácí rohový kop, na který si zezadu naběhl Procházka a nekompromisně hlavou vyrovnal stav utkání na 1:1. Ve 35. minutě fauloval domácí gólman Jakuba Výborného ve vápně, šanci na skórování v podobě penalty však Martin Klatka trestuhodně zahodil. A tak stav 1:1 už vydržel do poločasu.

Druhá půle byla herně lepší od obou týmů. Šancí bylo na obou stranách dost. Jednu z nich využil i kaňkovský Tomáš Čížek, když doklepl do prázdné brány hezkou Pavlíkovu přihrávku – 1:2. Třetí gól byl taky po pěkné akci. Patrik Kubánka našel před bránou Jakuba Výborného a ten se následnou střelou nemýlil – 1:3. Ke konci trochu vzplály emoce kvůli jednomu autu, až musel rozhodčí předčasně poslat do sprch po jednom hráči z každého mužstva, skóre už se ale neměnilo a tak si Kaňk připsal druhé turnajové vítězství.

Sestava Č.Peček: Kratochvíl, Bulíř, Koubský, Kubelka, Pokorný, Procházka, Rauch, Žoha, Krátký Kosík, Hradílek, na střídání Janovský.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Černý, Koten, Klatka, Wagner, Výborný J. Horký J. Horký M. Dvořák, Pavlík, Čížek, Na střídání Urban, Kubánka, Zahajský, Zrzavý, Boudabouza.

Branky: Procházka-Pavlík, Čížek, Výborný J.