Chycenou penaltou získal druhý bod pro Kaňk.

corky Miskovice- Kaňk 1:1 (p.k.3:5)

První kolo nového ročníku prověřilo nejen fotbalisty, ale i nový „systém“ on-line zápisů, který hodinu před začátkem zápasů začal kolabovat.

Za Miskovice nastoupil Lukáš Muras, který loni hájil kaňkovské barvy a ve dvacáté minutě prostřelil z dálky Pospíšila. Ten po gólu odešel ze hřiště a tak musel do brány Jakub Černý z pole, protože střídající Martin Horký nebyl připraven na tak rychlý nástup do hry. Domácí byli v první půlce aktivnějším týmem, k čemuž určitě přispěla i hra „z kopce“.

Do druhé půlky vlétli hosté se snahou udělat něco s nepříznivým výsledkem pro Kaňk. To se nakonec povedlo v 69‘ minutě Mandíkovi, který nedal domácímu Strbíkovi šanci a bylo vyrovnáno. Další šanci promarnil Patrik Kubánka, v devadesáté minutě ale domácí mohli rozhodnout zápas, zabránil tomu ale kaňkovský Kmoch, který vykopával míč z brankové čáry. Došlo tedy na pokutové kopy. Za Kaňk se první trefil s jistotou Milan Kmoch, první penaltu domácím bravurně vychytal kaňkovský Černý, což nakonec rozhodlo o druhém bodu pro Kaňk.

Sestava Kaňku: Pospíšil (23‘ Horký M.), Zrzavý (78’Kmoch), Růžička, Mandík, Kubánka, Klatka M. Černý J.Horký J. Výborný, Veselý, Novotný, trenér Velebný (byl na Bohemce).

Sestava Miskovic. Strbík, Herout, Libicher, Vlach (68‘ Kruliš), Chvála, Krejza, Kruliš, Bohuňovský, Muras, Podolák, Štěpán.

Branky: Muras- Mandík, rozhodující p.k. Klatka M. ŽK 3:4 (Herout, Vlach, Muras- Zrzavý, Výborný, Novotný, Kmoch. rozhodčí Špičák, diváků 50.