"Bůr" tentokrát pro Zbýšov.

kank-zbysov-14 Kaňk- Zbýšov 5:1 (1:0)

 Ve čtvrtek Kaňk se Zbýšovem předehráli zápas posledního kola OP. Za pěkného počasí a před početným publikem domácí borci dokázali konečně bodovat a potěšili tak kaňkovské příznivce. Poločas byl sice jen 1:0, když se jednou trefil Honza Koblischke a kdyby na začátku druhé půle proměnil zbýšovský Šemík svou šanci, mohlo to být možná jinak. 

 

 

 

 

Potom ale přišla desetiminutovka Kaňku, kdy domácí v rozmezí od 56. do 65. minuty nasázeli čtyři rychlé góly do zbýšovské sítě a bylo prakticky rozhodnuto. Za hosty snižoval Výborný, když parádně trefil trestný kop, na který Kubát nedosáhl.

Trenér Miroslav Voplakal: „Domácí nás celkem jasně přehráli. Nám vyhořeli totálně oba stopeři. První poločas jsme byli špatní a ve druhé půli rozhodla rychlá desetiminutovka Kaňku, kdy jsme dostali rychlé góly.“

Trenér Michal Velebný: „V kabině před zápasem jsme si řekli, že potřebujeme do zápasu vlítnout a dát rychlý gól, což se povedlo. Byly i šance na zvýšení skóre, bohužel to tam nespadlo. Začátek druhé půle jsme trochu zaspali, potom ale přišly tři rychlé brejky a z nich i góly, což rozhodlo o osudu zápasu. Klukům chci poděkovat za snahu a bojovnost.“

Branky: Kubánka, Čížek, Pavlík 2×, Koblischke J. – Výborný M. Rozhodčí Pařez, diváků 80.

 Sestava Kaňku: Kubát Michal, Pavlík Michal, Matz Dušan, Zrzavý Jan, Horký Jaromír –K-, Mandík Jan, Čížek Tomáš, Horký Martin, Kubánka Patrik, Klatka Martin, Koblischke Jan, střídali Čech Martin, Wagner Ladislav, Čížek Matěj, Němec Josef.

 Sestava Zbýšova: Radil Ondřej, Jukl Jan, Čáp Lukáš, Petřík Milan, Jirák Martin, Radil Václav, Výborný Martin, Babák Ivan –K-, Junek Vratislav , Šemík Marek, Horváth Tomáš, na střídání Hybler David, Sobotka Lukáš, Schroller Michal.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.