Brankostroj pokračoval i další sobotu.

miskovice-16 Kaňk- Miskovice 7:0 (4:0)

V deváté minutě nacentroval Černohlávek z levé strany na Kubánku a ten se nezmýlil a poprvé prostřelil Strbíka v miskovické bráně- 1:0. Černohlávek byl i u dalšího gólu ve 24. minutě, kdy s Veselým unikli a ten se v zakončení také nezmýlil- 2:0. Po půlhodině hry se povedl Mandíkovi parádní trestný kop a vymetl pavučiny v brance hostí- 3:0. Těsně před poločasem se dočkal gólu i Fanda Černohlávek, když pojistil náskok Kaňku na poločasových 4:0.

Ve druhé půlce se ještě dvakrát trefil Patrik Kubánka, sedmého závěrečného góla dával Rasťa Matz. Spousta dalších šancí kaňkovských fotbalistů zůstala neproměněna.

Sestava Kaňku: Opasek, Horký J. Klatka D. Veselý, Koten, Wagner, Kubánka, Mandík, Růžička, Novotný, Černohlávek, střídali Matz R. Čížek M. Klatka M. Daněk.

Sestava Miskovic: Strbík, Herout, Vlach, Libicher, Chvála, Krejza, Kruliš O. Kruliš M. Bohuňovský, Herout, Březina, střídal Bachtík D.

Branky: Kubánka 3×, Mandík, Černohlávek, Veselý, Matz, rozhodčí Vlk, diváků 50, ŽK 1/1