Béčko získalo doma další tři body a stoupá v tabulce.

c-janovice-b Kaňk B- Č.Janovice B 4:2(4:1)

V neděli hostilo kaňkovské béčko rezervu z Červených Janovic. Hosté se sice ujali vedení brankou V. Menšíka po špatně rozehraném trestném kopu kaňkovských, potom ale domácí na dlouho ovládli hru. Na 1:1 vyrovnával Tunisan Boudabouza, do vedení poslal Kaňk Pepa Němec. Potom rozhodčí Kafka nařídil pokutový kop za faul, který Dušan Matz s přehledem proměnil. Do poločasu se ještě trefil matador „Jeskyňka“ Petr Novotný hlavou, když předchozí gól rukou mu nebyl uznán.

Do druhého poločasu Kaňk prostřídal a hra trochu změnila obraz. Žádný domácí střelec už se netrefil do Valentovy brány, naopak Vojtovi Menšíkovi se podařilo upravit stav na konečných 4:2.

Sestava Kaňku: Malina, Vintiška, Matz D. Koriťák, Novotný P. Bularga, Vamberský, Veselý, Boudabouza, Němec, Kubánka, střídali Wagner D. Rybár, Novotný O. Černý J.

Sestava Č.Janovic: Valenta, Laudát, Mutl, Menšík V. Menšík O. Hájek I. Menšík T. Dlouhý A. Kropáček, Dlouhý M. Dvořák D. střídali Červinka, Sedláček, Bouma.

Rozhodčí Kafka, branky: Boudabouza, Němec, Matz D. (p.k.), Novotný P.- Menšík V.