Béčko na suchdolské céčko nestačilo.

suchdol-c Suchdol C- Kaňk B 5:1 (3:0)

Ve stejný den jako áčko zajíždělo i béčko ke svému zápasu do Suchdola, jen o tři hodiny posunutý začátek. Bohužel na svého soupeře nestačilo, ten je přehrával ve všech směrech. Už v páté minutě bylo 1:0, ve 14. minutě zachránila Miča v bráně tyč, o pět minut později už ale takové štěstí neměl- 2:0. Do poločasu domácí zvýšili ještě na 3:0.

Ve druhé půli svitla naděje pro Kaňk, když trefili Pospíšila a ten snížil na 3:1. Potom už ale domácí neponechali nic náhodě a dalšími dvěma góly si pojistili pěkný výsledek.

Sestava Kaňku: Mičo, Matz D. Koriťák, Vintiška, Bularga, Lenc, Němec, Veselý, Kopecký, Boudabouza, střídali: Schiller, Černý J. Pospíšil, Černý J.