B-tým zahájil přípravu florbalem.

30-logo2 Dne 8.1.2014 zahájená zimní příprava „B“ týmu.

Účast byla velmi dobrá, ke spokojenosti vedoucího. Doufám, že se i nadále budeme scházet ve stejném počtu. Další tréninky budou pokračovat každou středu v 18,45 hod. v hale Teplotechna.  Účast: Novotný P., Matz D., Wagner L., Malina P., Kopecký M., Schiller P., Vintiška J., Němec P., Bularga S., Koten L., Moravec Otto, Schuller M., Lenc P., Kubát M., Čech M., Vojáček R, Janač, Host, Marek = paráda, kluci jen tak dál. 

Radačovský Miro        

 

 

 

 

Komentáře

1 | 28404Petr | před čtyřmi roky

Omlouvám se předem že Mirovi tady lezu do diskuse ,ale přeposlal mi kritiku od nějakého Jirky Předmět: brigady

Text:
jestli budete brigady oznamovat,jako doposud tak vic lidi neprijde. hrajete si na vlastnim pisecku a divite se. jako to bourani kabin horkou jehlou. adresa jirka@seznam.cz já jsem mu odpověděl ,ale odpověď ne a ne odejít.Tak využiji tuto cestu.
Vážený pane .Pan Radačovský mi přeposlal Váš vzkaz, těší Nás Váš zájem o brigády na hřišti a jeho okolí dovolte však bych Vás upozornil na jednu skutečnost, není to tak dlouho kdy se o brigádě prali 3 lidé o jednu lopatu posléze se 2 koukali jak ten třetí pracuje. Dále při větším počtu brigádníků dochází ke hloučkování a práce jaksi žádná.Tady nebyl smysl si hrát na vlastním písečku jak tvrdíte ale využít na 100% všechny zúčastněné.Dále Vaše připomínka na bourání kabin o žádném nevím ,ale pokud máte na mysli zbourání jedné příčky tak to si vzal na starosti Roman Výborný a ten oslovil lidi kteří mají na tuto práci odbornost, bylo to po dohodě s hráči.Na závěr bych Vás rád upozornil na to že pokud by se bývalé vedení drželo při výstavbě původních plánů které si kluci odsouhlasili tak by žádná jehla vůbec nebyla ani horká ani studená.Petr

reagovat

2 | vousáč | před čtyřmi roky

[1] 28404Petr: Tahle diskuse sem myslím nepatří.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.