V sobotu na Malín!

kank  malin V sobotu je naplánován první jarní zápas Okresního přeboru kutnohorska. Na domácím hřišti přivítají kaňkovští sousední Malín. Výkop je naplánován na 15:00 hodin, sraz nejpozději ve 14:15. Pískat bude rozhodčí Klobása Michael asistenty Martinem Semirádem a Jiřím Řípou. Nominaci jsem zprovoznil, potvrzujte po kliknutí na odkaz (hrac;kank), pokud jsem někoho zapomněl nominovat, tak se omlouvám, psal jsem to podle zimní přípravy. Sejdeme se tedy v sobotu na hřišti v Kaňku.

Snad to za týden bude lepší.

hradistko Kaňk- Hradištko 3:5 (2:3)

 

Hosté šli do vedení už ve druhé minutě, ve čtvrté minutě ale Mandík přeloboval brankáře abylo srovnáno. Pouze ale do šesté minuty, než rychlý útočník Meteoru podle Vokouna zvýšil na 1:2. Na 2:2 vyrovnal v sedmnácté minutě Vamberský, hostům se však podařilo strhnout vedení opět na svoji stranu v 33. minutě.

Ve druhé půli zařídil vyrovnání Kaňku Martin Klatka, to ale bylo všechno, co se týče branek, v podání domácích. Hradištko přidalo ještě dvě branky a odjíždělo tak z Kaňku vítězné.

Trenér Velebný byl krajně nespokojený s výkonem a nasazením svých svěřenců. „Přestože nám chyběli tři hráči ze základu, nejsem spokojený s předvedenou hrou. Nevím, jestli na to měl vliv přechod z umělé trávy na přírodní, ale jediný, kdo zaslouží pochvalu je gólman Vokoun, i přes pět obdržených branek. Doufám, že se za týden sejdeme už v optimální sestavě a podáme lepší výkon.“

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Horký M. Vamberský, Růžička, Franc, Černohlávek, Mandík, Novotný P. Boudabouza, Klatka M. střídali Černý, Čížek, Novotný O.

Branky: Mandík, Vamberský, Klatka M. za hosty Polák 3×, Fajfr, Kudrna, rozhodčí K.Kafka.

 

 

 

 

 

Generálka na jarní část sezony.

112-mic Na sobotní odpoledne, týden před ostrým startem, si kaňkovští fotbalisté pozvali posledního soupeře zimní přípravy a to Meteor Hradištko, celek z kolínska. Hrát se bude na přírodní trávě na hřišti na Kaňku. Výkop je naplánován na 14:30, kdo se chce dostat do nabité sestavy, ať je radši na stadionu před druhou hodinou. 

 

 

 

 

 

Dvoubrankový náskok promarnili.

st-kolin Kaňk- St. Kolín 2:3 (2:0)

Další přípravný zápas a další celek z kolínska, tentokrát sloučený Starý Kolín s Veletovem, prověřil kaňkovské před jarní částí OP.

Už ve druhé minutě Predescu přihrál před bránu Petrovi Novotnému, ten však minul bránu. O tři minuty později odkulhal ze hřiště Rasťa Matz s výronem kotníku, musel za něj nastoupit do útoku Martin Klatka. V jedenácté minutě utekl po křídle Vamberský a poslal krásný centr před bránu, kde se Predescu z voleje nezmýlil a nedal Ježkovi šanci- 1:0. Ve 23. minutě byl na výletě Wagner a parádně nachytal Ježka na malém vápně, přehozením zvýšil vedení Kaňku na 2:0.

Do druhé půlky ale jakoby nastoupila jiná mužstva. Hned v 47. minutě zužitkoval přihrávku veletovský Kofroň a nekompromisně snížil na 2:1. Ten samý hráč vyrovnával z pokutového kopu na 2:2. Vítězství hostujícímu celku vystřelil v závěru Vodička.

Sestava Kaňku: Vokoun(70. Gramada), Klatka D. Horký M. Wagner, Franc, Vamberský, Novotný P. Mandík, Růžička, Matz(5. Klatka M.), Predescu, střídali Boudabouza, Novotný O. Costin.

Sestava St. Kolína: Ježek, Starý, Řehák, Šedina, Dvořák, Kubka, Buňata, Veselý, Kofroň, Sýkora D. Vodička, střídali Sýkora L. Jankovský.

Branky: Predescu, Wagner- Kofroň 2×, Vodička, rozhodčí Křivka.

Třetí přípravný zápas.

tri-dvory-17 Kaňk – Tři Dvory 3:7 (1:1)

V třetím přípravném zápase narazil Kaňk na silnějšího soupeře z kolínska. V prvním zápase Kaňk porazil Horušice 6:1, ve druhém pak Miskovice 4:1, když se omluvil soupeř ze Třech Dvorů.

Hosté se dostali do vedení už v páté minutě po dlouhém pasu na Fila, ten se ze samostatného úniku nezmýlil a prostřelil Vokouna. Na druhé straně mohl o pět minut později srovnat Petr Novotný, minul ale branku. Ten samý hráč ale vyrovnání nakonec zařídil, když v pětatřicáté minutě vypadl hostujícímu gólmanovi balón a Petr doklepl na 1:1. To byl poločasový výsledek.

V 51. minutě střídající Matěj Čížek dokonce poslal Kaňk do vedení 2:1, bylo to ale na dlouhou dobu všechno. Na 2:2 srovnával hostující Kmoch ve třiašedesáté minutě, o dvě minuty později šli hosté do vedení Jirsou. Na 2:4 zvyšoval Seifert, v 71. minutě přidal pátou branku opět Jirsa, tentokrát z pokutového kopu. Jiskřičku naděje zažehl v 78. minutě Boudabouza, když snížil na 5:3. Kaňk se tlačil do útoku, ale pramenily z toho chyby, kterých hosté dokázali využít. Další dva góly přidával Seifert, který tak dokončil svůj hattrick.

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Klatka M. Wagner, Franc, Růžička, Vamberský, Novotný, Mandík, Matz, Predescu, střídali postupně Koten, Boudabouza, Costin, Čížek M.

Muži vaří guláš-foto.

gulas-1 Třetí ročník kuchařské soutěže je minulostí.

Nakonec vařilo „sedm statečných“, hodnotilo deset porotců a výsledky jsou takové: 1. místo Pavel Nohýnek, 2. místo hlavní organizátor soutěže Zdeněk Mlateček alias Robátko, třetí a čtvrtou pozici si rozdělili Karel Eberhart a Petr Černý. Poslední místo obsadil již potřetí zasebou Petr Chaloupka. Je všechno jenom náhoda??? :) :) 

 

 

 

 

 

Muži vaří guláš.

gulas Třetí ročník populární soutěže již tento týden.

Místo konání: Hospoda ʺSEVERKAʺ v Libenicích

Datum konání: 11. února 2017

Start vaření: 17:00

Startovné: 100,–Kč

Přihlášky na tel.: 736601169 (Již obsazeno)

Pravidla vaření: všichni vaří z jednoho druhu masa (hovězí kližka, bude k dispozici na místě), ostatní ingredience dle soutěžícího. Každý soutěžící má vlastní vařič( elektrický, plynový)
Maximální počet soutěžících 10
Vítězové budou odměněni.

 

Zimní příprava 2017.

 

Příprava Kaňk – jaro 2017

Datum, čas Popis, místo
PÁ 7.1.2017 v 18:30 Zahájení přípravy – tréninky tělocvična ZŠ Jana Palacha a
  každý pátek v 18:30
NE 29.1.2017 v 10:30 Trénink hřiště Kaňk
NE 5.2.2017 v 10:30 Trénink hřiště Kaňk
SO 11.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Horušice, umělá tráva Sparta Kutná Hora
NE 19.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Tři Dvory, UMT Sparta Kutná Hora
NE 26.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Tři Dvory (odveta), UMT Sparta K. Hora
SO 4.3.2017 v 16:00 Přátelské utkání Kaňk – Starý Kolín, UMT Sparta Kutná Hora
NE 12.3.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Veltruby, UMT Sparta Kutná Hora
SO 18.3.2017 v 14:30 Přátelské utkání Kaňk – Hradišťko, hřiště Kaňk