Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 365 textů.

Jedna pozvánka na nohejbal.

pozvanka_nohec_17_smoll

 

 

 

 

 

 

 

Letní příprava 2017

Příprava 2017
Úterý 25.7. v 18:30 Zahájení přípravy, tréninky úterý a pátek od 18:30
Sobota 29.7. v 13:00 Stará garda- turnaj v Nových Dvorech
Sobota 5.8. v 13:00 Stará garda- memoriál Jiřího Cepka, Kaňk
Sobota 12.8. v 17:00 Kaňk- Církvice- přátelsky, posvícení na Kaňku
Neděle 13.8. v 13:00 Turnaj Tři Dvory- hráči A+B
Sobota 19.8. v 17:00 Hradištko- Kaňk, hřiště Hradištko
Neděle 27.8. v 17:00 První mistrák se Sedlecem B (V Sedleci)

Nohejbal 2017

  nohec-17 V sobotu 17.6. pokračoval svým 6. ročníkem nohejbalový turnaj trojic o pohár hostinského Berundy. Za účasti jedenácti týmů ve větrném počasí. Nechyběla tradiční grilovaná ovečka. Konečné umístění: 1 pořadí- Milani (putovní pohár se tedy stěhuje ze Ždírce na Kaňk), druhá příčka- Ždírec- obhájci loňského vítězství, třetí místo- Chlístovice. Bramborová medaile zbyla na takříkajíc pořádající tým- Loutky. Pořadatelé ještě jednou tímto děkují všem sponzorům, pomocníkům a samozřejmě zúčastněným.

Fotoalbum ZDE

 

 

 

 

Konečně tři jarní body!

malesov-17 Kaňk- Malešov 2:1 (1:0)

Ve dvanácté minutě Johny Růžička oklamal Malešovskou obranu a prostřelil Šilhána v bráně. V 75. minutě přebral Rasťa Matz na hranici ofsajdu přihrávku a svůj únik zakončil gólem. V 86. minutě Poklop po rohovém kopu upravil na 2:1.

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka M. Horký M. Horký J. Novotný O. (67.Čížek), Černohlávek, Růžička, Klatka D. Matz R. Novotný P. Vamberský (85.Černý).

Sestava Malešova: Šilhán, Basl, Výborný, Poklop, Koubek, Janoušek (87. Vořechovský), Železný, Rak, Lambev (58. Žídek), Čížek (67. Vlček).

Rozhodčí Pikner, branky Růžička, Matz- Poklop.

 

Béčko vydřelo tři body se Soběšínem.

sobesin-17   Kaňk B- Soběšín 3:2 (2:1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             

Body by měly zůstávat doma!

khb-17   Kaňk- K.Hora B 1:3 (0:1)

 

Dvě trestuhodně neproměněné vyložené brankové příležitosti Kaňku se pravděpodobně podepsaly na výkonu a výsledku utkání dalšího předměstského derby, mezi Kaňkem a rezervou Kutné Hory. V desáté minutě Mandík překopl ze dvou metrů bránu, po půlhodině hry Míra Horký také minul Jeřábkovu svatyni. Úderem 45. minuty se ale radovali hosté, když se trefil Gygal, po přihrávce Míry Horkého a rozhodčí Rejhon vzápětí ukončil první poločas. 

V padesátéosmé minutě Růžička nacentroval před bránu, kde ve skluzu a tísněný obráncem vyrovnal stav utkání Mandík. Jenže o deset minut později se po faulu na druhé straně kopal trestný kop zhruba z dvaceti metrů. Filipcovi se povedlo prostřelit nejistou kaňkovskou zeď a hosté opět vedli. Dílo zkázy pro kaňkovské dokonal střídající Pepa Němec, bývalý hráč Kaňku, když v 90.minutě pojistil výhru Kutné Hory.  

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. (72. Klatka M.), Koten (46.Novotný P.), Franc, Horký J. Mandík (85.Boudabouza), Černohlávek, Růžička, Matz R. Novotný O.(82.Černý), Vamberský (63. Kubánka). 

Sestava K.Hory: Jeřábek, Filipec, Kopecký, Secký (87. Lodinský), Vodička (83. Němec), Nedvěd, Michálek, Gygal, Kudláček (64. Berka), Hulman. 

Rozhodčí Rejhon, Zahajský, Kolůvek, branky Mandík – Gygal, Filipec, Němec, diváků 60.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       

Víkendové ohlédnutí.

30-logo2-nahled 

V sobotu zajíždělo kaňkovské áčko k dalšímu mistráku do Zbraslavic. Bohužel odtamtud přivezlo jen bod za remízu, další možný bod za pokutové kopy zůstal domácím borcům.

Zbraslavice- Kaňk 1:1(0:0), p.k.3:1, branky Pospíšil- Černohlávek.

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Klatka M. Franc (74. Mandík), Černohlávek, Růžička, Kubánka, Matz R.(86. Boudabouza), Novotný O, Vamberský, Horký J.

Do bojů už zasáhl i B-tým Kaňku. Ten byl hostem v neděli křesetické rezervy. I tam se body dělily, druhý bod za penalty ale připadl kaňkovským borcům.

Křesetice B- Kaňk B 2:2(1:1), p.k. 4:5 branky: Kareš, Krejčík M.- Lenc, Boudabouza.

Sestava Kaňku: Gramada, Lenc, Matz D. Boudabouza, Predescu, Kopecký, Čech, Klatka D.(72. Costin), Wagner L. Čížek(82. Purcica), Vintiška.

Následující víkend se hraje doma, v sobotu předměstské derby s Kutnou Horou B od 16:30, v neděli hostí béčko doma Soběšín, také od 16:30. Nominace je hotová, potvrzujte účast nebo neúčast.

Další jarní kolo.

112-mic 

Po nevydařené jarní premiéře, (reportáž ZDE), je tu další kolo. Áčko zajíždí do Zbraslavic, utkání začíná v sobotu v 16:30. Do sezóny už se zapojí i B-tým, který v neděli bude hosty křesetické rezervy. Hraje se od 15:00. Nominace na obě utkání je hotová, potvrzujte svou účast, případně neúčast.

 

 

 

 

V sobotu na Malín!

kank  malin V sobotu je naplánován první jarní zápas Okresního přeboru kutnohorska. Na domácím hřišti přivítají kaňkovští sousední Malín. Výkop je naplánován na 15:00 hodin, sraz nejpozději ve 14:15. Pískat bude rozhodčí Klobása Michael asistenty Martinem Semirádem a Jiřím Řípou. Nominaci jsem zprovoznil, potvrzujte po kliknutí na odkaz (hrac;kank), pokud jsem někoho zapomněl nominovat, tak se omlouvám, psal jsem to podle zimní přípravy. Sejdeme se tedy v sobotu na hřišti v Kaňku.

Snad to za týden bude lepší.

hradistko Kaňk- Hradištko 3:5 (2:3)

 

Hosté šli do vedení už ve druhé minutě, ve čtvrté minutě ale Mandík přeloboval brankáře abylo srovnáno. Pouze ale do šesté minuty, než rychlý útočník Meteoru podle Vokouna zvýšil na 1:2. Na 2:2 vyrovnal v sedmnácté minutě Vamberský, hostům se však podařilo strhnout vedení opět na svoji stranu v 33. minutě.

Ve druhé půli zařídil vyrovnání Kaňku Martin Klatka, to ale bylo všechno, co se týče branek, v podání domácích. Hradištko přidalo ještě dvě branky a odjíždělo tak z Kaňku vítězné.

Trenér Velebný byl krajně nespokojený s výkonem a nasazením svých svěřenců. „Přestože nám chyběli tři hráči ze základu, nejsem spokojený s předvedenou hrou. Nevím, jestli na to měl vliv přechod z umělé trávy na přírodní, ale jediný, kdo zaslouží pochvalu je gólman Vokoun, i přes pět obdržených branek. Doufám, že se za týden sejdeme už v optimální sestavě a podáme lepší výkon.“

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Horký M. Vamberský, Růžička, Franc, Černohlávek, Mandík, Novotný P. Boudabouza, Klatka M. střídali Černý, Čížek, Novotný O.

Branky: Mandík, Vamberský, Klatka M. za hosty Polák 3×, Fajfr, Kudrna, rozhodčí K.Kafka.

 

 

 

 

 

Generálka na jarní část sezony.

112-mic Na sobotní odpoledne, týden před ostrým startem, si kaňkovští fotbalisté pozvali posledního soupeře zimní přípravy a to Meteor Hradištko, celek z kolínska. Hrát se bude na přírodní trávě na hřišti na Kaňku. Výkop je naplánován na 14:30, kdo se chce dostat do nabité sestavy, ať je radši na stadionu před druhou hodinou. 

 

 

 

 

 

Dvoubrankový náskok promarnili.

st-kolin Kaňk- St. Kolín 2:3 (2:0)

Další přípravný zápas a další celek z kolínska, tentokrát sloučený Starý Kolín s Veletovem, prověřil kaňkovské před jarní částí OP.

Už ve druhé minutě Predescu přihrál před bránu Petrovi Novotnému, ten však minul bránu. O tři minuty později odkulhal ze hřiště Rasťa Matz s výronem kotníku, musel za něj nastoupit do útoku Martin Klatka. V jedenácté minutě utekl po křídle Vamberský a poslal krásný centr před bránu, kde se Predescu z voleje nezmýlil a nedal Ježkovi šanci- 1:0. Ve 23. minutě byl na výletě Wagner a parádně nachytal Ježka na malém vápně, přehozením zvýšil vedení Kaňku na 2:0.

Do druhé půlky ale jakoby nastoupila jiná mužstva. Hned v 47. minutě zužitkoval přihrávku veletovský Kofroň a nekompromisně snížil na 2:1. Ten samý hráč vyrovnával z pokutového kopu na 2:2. Vítězství hostujícímu celku vystřelil v závěru Vodička.

Sestava Kaňku: Vokoun(70. Gramada), Klatka D. Horký M. Wagner, Franc, Vamberský, Novotný P. Mandík, Růžička, Matz(5. Klatka M.), Predescu, střídali Boudabouza, Novotný O. Costin.

Sestava St. Kolína: Ježek, Starý, Řehák, Šedina, Dvořák, Kubka, Buňata, Veselý, Kofroň, Sýkora D. Vodička, střídali Sýkora L. Jankovský.

Branky: Predescu, Wagner- Kofroň 2×, Vodička, rozhodčí Křivka.

Třetí přípravný zápas.

tri-dvory-17 Kaňk – Tři Dvory 3:7 (1:1)

V třetím přípravném zápase narazil Kaňk na silnějšího soupeře z kolínska. V prvním zápase Kaňk porazil Horušice 6:1, ve druhém pak Miskovice 4:1, když se omluvil soupeř ze Třech Dvorů.

Hosté se dostali do vedení už v páté minutě po dlouhém pasu na Fila, ten se ze samostatného úniku nezmýlil a prostřelil Vokouna. Na druhé straně mohl o pět minut později srovnat Petr Novotný, minul ale branku. Ten samý hráč ale vyrovnání nakonec zařídil, když v pětatřicáté minutě vypadl hostujícímu gólmanovi balón a Petr doklepl na 1:1. To byl poločasový výsledek.

V 51. minutě střídající Matěj Čížek dokonce poslal Kaňk do vedení 2:1, bylo to ale na dlouhou dobu všechno. Na 2:2 srovnával hostující Kmoch ve třiašedesáté minutě, o dvě minuty později šli hosté do vedení Jirsou. Na 2:4 zvyšoval Seifert, v 71. minutě přidal pátou branku opět Jirsa, tentokrát z pokutového kopu. Jiskřičku naděje zažehl v 78. minutě Boudabouza, když snížil na 5:3. Kaňk se tlačil do útoku, ale pramenily z toho chyby, kterých hosté dokázali využít. Další dva góly přidával Seifert, který tak dokončil svůj hattrick.

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Klatka M. Wagner, Franc, Růžička, Vamberský, Novotný, Mandík, Matz, Predescu, střídali postupně Koten, Boudabouza, Costin, Čížek M.

Muži vaří guláš-foto.

gulas-1 Třetí ročník kuchařské soutěže je minulostí.

Nakonec vařilo „sedm statečných“, hodnotilo deset porotců a výsledky jsou takové: 1. místo Pavel Nohýnek, 2. místo hlavní organizátor soutěže Zdeněk Mlateček alias Robátko, třetí a čtvrtou pozici si rozdělili Karel Eberhart a Petr Černý. Poslední místo obsadil již potřetí zasebou Petr Chaloupka. Je všechno jenom náhoda??? :) :) 

 

 

 

 

 

Muži vaří guláš.

gulas Třetí ročník populární soutěže již tento týden.

Místo konání: Hospoda ʺSEVERKAʺ v Libenicích

Datum konání: 11. února 2017

Start vaření: 17:00

Startovné: 100,–Kč

Přihlášky na tel.: 736601169 (Již obsazeno)

Pravidla vaření: všichni vaří z jednoho druhu masa (hovězí kližka, bude k dispozici na místě), ostatní ingredience dle soutěžícího. Každý soutěžící má vlastní vařič( elektrický, plynový)
Maximální počet soutěžících 10
Vítězové budou odměněni.

 

Zimní příprava 2017.

 

Příprava Kaňk – jaro 2017

Datum, čas Popis, místo
PÁ 7.1.2017 v 18:30 Zahájení přípravy – tréninky tělocvična ZŠ Jana Palacha a
  každý pátek v 18:30
NE 29.1.2017 v 10:30 Trénink hřiště Kaňk
NE 5.2.2017 v 10:30 Trénink hřiště Kaňk
SO 11.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Horušice, umělá tráva Sparta Kutná Hora
NE 19.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Tři Dvory, UMT Sparta Kutná Hora
NE 26.2.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Tři Dvory (odveta), UMT Sparta K. Hora
SO 4.3.2017 v 16:00 Přátelské utkání Kaňk – Starý Kolín, UMT Sparta Kutná Hora
NE 12.3.2017 v 12:00 Přátelské utkání Kaňk – Veltruby, UMT Sparta Kutná Hora
SO 18.3.2017 v 14:30 Přátelské utkání Kaňk – Hradišťko, hřiště Kaňk

Doplňující informace k zimnímu soustředění.

lyze Jsou tu podrobnosti od Martina Horkého ohledně zimního soustředění.

 

Termín pobytu našeho zimního soustředění je potvrzený. Přihlášeni jsou tito účastníci:

Výborný 4 osoby+ kojenec

Celba (dcera) 4 osoby

Mandík 10 osob

Zrzavý 1 osoba + 2 osoby noc ze soboty na neděli

Čížek 4 osoby

Celkem tedy 24 osob. Prosím tedy o úhradu ceny za ubytování (450,–kč/3noci/1 člověk).

Platbu prosím odeslat na účet 174960810/0600 nejpozději do 20.1.2016. (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, aby bylo možné platbu identifikovat)!!!!

Děkuji. Martin Horký.

Silvestr v Libenicích.

silvestr-lib Poslední den roku 2016 jsme také oslavili v nově otevřené hospůdce „Severka“ v Libenicích. Otevřeno denně, kromě pondělí od 16:00 do 22:00. Soboty, neděle, svátky od 15:00. možnost pořádání večírků, oslav, narozenin a podobných akcí, sál má kapacitu zhruba 50 lidí, dalších třicet ve výčepu. Rezervace na telefonu 724410065.

 

 

 

 

 

Silvestr 2016

img-0066 Jako každoročně se sešlo několik nejvěrnějších, aby si protáhli těla před silvestrovským veselím. Účast byla jako každý rok slabá, celkově osm lidí.

 

 

 

 

 

 

 

Vánoce jsou tady.

vanoce2 Klidné prožití Vánoc a hodně pohody v roce 2017 přeje Petr Severa.

 

 

 

 

 

 

 

Opět zimní soustředění na horách.

lyze Zdravím všechny,

 

znovu je možnost vyrazit v zimě na minisoustředění:

 

 

Kde: Jizerské hory, Hrabětice, chata Hraběnka (ubytování v pokojích po 3–6 lidech, společné sociální

zařízení a kuchyň) – adresa chaty Hraběnka: Hrabětice ev.č. 1524

Kdy: 27.1. – 30.1.2017 (pátek – pondělí) - tradičně 3 noci

Cena za ubytování (ještě potvrdím – počítám, že cca jako minulý rok): celkem 450,–CZK/3 noci/1 osoba

Doprava: Každý na vlastní triko – autem cca. 2 hod

Na podrobnostech bychom se ještě domluvili během ledna.

Přihlásit se může kdokoli z A-týmu, B-týmu, dorostu, funkcionářů, fanoušků, prostě kdo bude mít zájem.

Přihlášení je možné do 31.12.2016 – prosím přihlaste se u mě nejpozději do tohoto data, pozdější přihlášení už nebudou možná (provozovatel chce případná volná místa doplnit dalšími svými zájemci).

Přihlášení na tel.: 734645290

Úhrada ceny za ubytování proběhne v lednu na účet 174960810/0600 (zatím nic neposílat – až bude potvrzena finální cena!) (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, aby bylo možné platbu identifikovat).

 Díky

Martin Horký.

Rozsvěcení vánočního stromu 2016.

stromek-16  V sobotu uspořádal místní spolek „Syslíci pro Kaňk“ další, v pořadí již čtvrtý úspěšný ročník rozsvěcení vánočního stromu na Kaňku. Zahájení obstaraly děti z místní školky pásmem písní, poté pokračovala skupina ABAKUK Vánočně laděným pásmem. Nechybělo občerstvení a stánky s Vánočním zbožím. V 17:00 se konečně rozsvítil strom, poté si všichni přítomní zapěli koledu a rozešli se k domovům připravovat na adventní čas. Spolek „Syslíci pro Kaňk“ děkuje všem, kteří se na přípravě akce podíleli, i těm, kteří se zúčastnili.

 

 

 P.S. Zjistil jsem podrobnější info ohledně plánovaného vypnutí elektřiny 30.11. od 14:00–20:30. Bude projíždět po trase H.Králové-Kolín nadměrný náklad. Znamená to, že elektřina se bude vypínat postupně, tak jak bude náklad projíždět od Bernardova, Kobylnice, Mikuláše, Nových Dvorů a dále směrem ke Kolínu pod vysokým napětím. Takže se předpokládá maximálně půlhodinový výpadek. Info zaměstnanci ČEZu.

Poslední zápas před domácím publikem prohra na penalty.

sazava-b-16  Kaňk- Sázava B 2:2 (2:1), p.k. 1:3

Za Kaňk skóroval dvakrát Mandík, za hosty dvakrát Švec.

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na valnou hromadu FO

20140208-164752-nahled 

POZVÁNKA

na valnou hromadu „fotbalového oddílu“ TJ Sokol Kaňk z.s.

 

Výbor FO TJ Sokol Kaňk svolává řádnou valnou hromadu členů, která se koná

v sobotu 19.listopadu 2016 od 18 hodin v Hostinci Na Baště.

Program:

 

1)  Zahájení VH

2)  Zpráva o činnosti a hospodaření FO – podzim2016

3)  Návrh a schválení stanov FO

4) Návrh výše oddílových ( hráčských ) příspěvků FO na rok 2017

5)  Diskuze

6) Závěr

 

Dále zveme nejen členy a hráče, ale také všechny příznivce kaňkovského fotbalu na tradiční dokopnou, která bude následovat po valné hromadě!!!

Od 20.00 hodin bude k poslechu, tanci a k zábavě hrát hudební skupina ATLANTIC pana P.Pertlíčka 

Stanovy ke stažení ZDE


Bojovný výkon Kaňku na body nestačil.

hlizov-16  Kaňk- Hlízov 1:2 (0:1)

V sobotu odpoledne jsme přivítali v domácím prostředí papírově silný Hlízov. V nominaci chyběl z předchozího týdne zraněný Kubánka, dále Růžička, Veselý, Novotný. Pozitivní bylo, že nás posílil po svém návratu Jaromír Horký.

 

Od začátku zápasu seběvědomý Hlízov držel častěji míč a přesněji kombinoval. Několik jejich šancí zůstalo neproměněných díky nepřesnému zakončení nebo pozornému Vokounovi. Ve 22. minutě si na rohový kop naskočil Křelina a hosté vedli 0:1. Domácí reklamovali útočný faul, ale rozhodčí jak už to bývá nic neviděl. O několik minut později se do vápna prodral domácí Mandík a byl sražen hostujícím brankářem. Rozhodčí zapískal, ale místo očekávané penalty byl odpískán ofsajd. Skóre se tak do poločasu nezměnilo.

Pokračování tohoto článku »»»

V sobotu tentokrát bez fotbalu.

112-mic 

Tento týden hrají obě kaňkovská mužstva v neděli! A-tým zajíždí do Chotusic, sraz je nejpozději 14:45 na kaňkovském hřišti, nebo 15:15 na místě. B-tým hraje na domácí půdě a přivítá malešovskou rezervu od 16:00.V Malešově se schylovalo k penaltám, rozhodčí Fencl byl ale proti.

malesov-16 Malešov- Kaňk 3:1 (1:0)

 

Kaňkovští přijeli na stadion F. Klečáka konečně v plné sestavě a nabuzeni vítězstvím z minulého týdne. Od začátku bylo vidět, že se jen tak nehodlají vzdát. Spousty střel a šancí ale zůstalo neproměněných (Kubánka, Černohlávek, D.Klatka). Po pěti minutách musel střídat Jan Johny Růžička pro obnovené zranění, zastoupil ho Petr Novotný. V pětadvacáté minutě odnesli na nosítkách Lukáše Veselého, kterého vyřadil ze hry surový faul bývalého kaňkováka Jakuba Výborného. Největší šanci měl ve 33. minutě Novotný, když v pádu hlavou usměrňoval míč do brány, Táborský ho ale se štěstím vychytal. Minutu před poločasem však domácí po rohovém kopu a několika dorážkách a břevnu dostali míč Škrobákem za Vokounova záda – 1:0.

 

Pokračování tohoto článku »»»

Rastislav Matz nasměroval Kaňk za prvními třemi body v sezoně.

fotbal-kank-khb-091010-6-denik-630  Kaňk- Suchdol 2:0 (1:0)

Kaňk – Fotbalisté Kaňku po návratu do okresního přeboru čekali prvních pět kol marně na bodový zisk. Zlom černé série proher přišel až v 6. kole, kdy si poradili na domácím hřišti se Suchdolem. Kaňk nasměroval za třemi body a výhrou 2:0 kapitán Rastislav Matz a vysloužil si ocenění střelec 6. kola okresního přeboru.

„V první řadě nám pomohlo, že jsme se poprvé od začátku sezony sešli kompletní základní jedenáctka, a to od brankáře až po útočníky. Dostali jsme od trenéra jasné pokyny, a to že nejdeme pro jeden bod za remízu, ale že jdeme zápas jednoznačně vyhrát. Od začátku jsme na Suchdol vlétli, a to se nám vyplatilo, protože jsme hned v osmé minutě šli do vedení. Poté se nám podařilo naší bojovností udržet výsledek až do závěru utkání, kdy se nám navíc podařilo vstřelit druhou branku," zhodnotil utkání se Suchdolem kaňkovský kapitán a střelec kola Rastislav Matz a popsal gólové momenty zápasu: „První gól jsem vstřelil já, a to po chybě hostujícího obrany, kdy propadl míč za obranu, já se dostal před obránce a následně jsem šel do souboje s brankářem, od kterého se odrazil míč do mě a já mohl skórovat do prázdné branky. Druhý gól vstřelil šest minut před koncem Dumitrescu, kterého jsem našel centrem ve vápně, on obešel následně ještě jednoho obránce a byl sám před brankářem, skóroval a rozhodl definitivně utkání."

Pokračování tohoto článku »»»

Nohejbal Sv. Václav- 2016


nohec-vaclav-16  

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro B-tým první bod, áčko opět nebodovalo.

sedlec-16  Kaňk- Sedlec 1:5 (0:3)

Kaňk B- Močovice 2:3 (2:0 p.k. 4:5)

 

 

 

 

 

 

Opět bez bodu, v derby kutnohorští úspěšnější.

khb-kank-16  K.Hora B- Kaňk 4:1 (2:0)

Kaňkovští nedokázali bodovat ani ve třetím kole, když neproměnili spoustu vyložených příležitostí, včetně pokutového kopu. V jedenácté minutě aktivně hrající kutnohorský Šmidrkal orazítkoval břevno Vokounovy brány, v 16. minutě už se ale ten samý hráč nemýlil, když vypíchl rozehrávku v kaňkovské obraně a sám proti Vokounovi uspěl. O tři minuty později utekl po křídle na druhé straně Černohlávek, mířil ale vedle. Ve dvacáté minutě Míra Kopecký poslal centr na Novotného, ten ale minul. Parádní střelou, která mířila do růžku se blýskl ve 34. minutě Černohlávek, Jeřábek byl ale na místě včas a vytěsnil na roh. Pět minut před poločasem se z pravé strany prosadil Šesták a Vokounovi nedal šanci.

 

Pokračování tohoto článku »»»

Dvě víkendové porážky.

kank-zbras  Kaňk-Zbraslavice 1:6 (0:1)

  Kaňk B-Křesetice B 1:3 (0:0)

Fotogalerie je směsí fotek z Malína a Kaňku.

 

 

 

 

Po bezbrankové remíze vítězství v poháru na penalty.

malesov-pohar  Kaňk- Malešov 0:0 p.k. 4:2

Domácí dali horko-těžko dohromady 11 hráčů, hosté si chtěli odvézt všechny body, což jim ale nevyšlo. Po bojovném výkonu ve druhé půli kaňkovští hrozili z brejků, nakonec však gól nepadl do žádné brány. Na p.k. byli úspěšnější domácí, když bývalý hráč Kaňku Jakub Výborný zahodil první penaltu. 

Sestava Kaňku: Gráf, Klatka D. a M. Horký M. Matz R. (90. Tigali), Mandík, Růžička, Kubánka, Černohlávek, Veselý, Vintiška.

Sestava Malešova: Táborský, Barenčík, Poklop, Koubek, Žídek, Hála (54. Vlček), Rak, Výborný, Čížek (78. Basl),  Klečák (68. Vořechovský), Magat.

V sobotu první mistrák v Malíně, úřední začátek je v 15:00 a B-tým jede do Rataj od 17:00!!
 

 

 

 

 

Posvícenský zápas jasně pro domácí!

cirkvice-16  Kaňk- Církvice 5:1 (2:1)

Na posvícenskou sobotu měl Kaňk naplánován další přípravný zápas. Za soupeře byl celek z Církvice, čerstvý vítěz IV. třídy a postupující do třídy třetí. Síť poprvé rozvlnil Rasťa Matz v osmé minutě gólem do prázdné brány po ideální přihrávce Černohlávka. Fanda přidal v patnácté minutě druhý gól Kaňku. Po dalších pěti minutách ale církvický Jungwirth snížil na 2:1 a hostům narostla křídla. Do poločasu už se ale skóre neměnilo.

Druhou půli načal Patrik Kubánka proměněnou penaltou. V 68. minutě se trefil Lucian Purcica po přihrávce R.Matze a na závěrečných 5:1 upravil Mandík. Rozhodčí Onderka pak zápas ukončil a poslal aktéry na zaslouženou klobásu a pivo.

 

Posvícení 2016 na Kaňku.

13.8. 17:00 Kaňk-Církvice Přátelské utkání
13.8. 20:00 Atlantic P.Pertlíčka Taneční zábava Na Baště
15.8. 18:00 Sousedské posezení s harmonikou Hřiště Kaňk
20.8. 20:00 Sousedská tancovačka Hřiště -NEON MUSIC

 

 

 

 

První příprava doma vítězně.

strampouch-16 Kaňk- Štrampouch 3:1 (3:1)

K prvnímu přípravnému zápasu si Kaňk pozval celek z předních příček tabulky třetí třídy. I když se hosté ujali vedení bývalým kaňkovským hráčem Pašiakem, domácí dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Postupně za Kaňk skórovali Matz R. Černohlávek a Kubánka. Ve druhé půli po prostřídání už tempo hry opadlo, ani další branka už nepadla. 

 

 

 

 

Letní příprava 2016- podzim.

Datum Čas Akce
Út 26.7. 18:30

Zahájení tréninků, dále každé 

úterý a pátek na hřišti

Ne 31.7. 17:00 Odřepsy- Kaňk- přátelák
Ne 7.8. 17:00 Kaňk- Štrampouch přátelák
So 13.8. 17:00 Kaňk- Církvice přátelák-posvícení
Ne 14.8. 12:30 Turnaj Tři Dvory
So 20.8. 17:00 Kaňk-Malešov pohár 
So 27.8. 17:00 Rataje- Kaňk B  mistrák
So 27.8. 15:00 Malín- Kaňk mistrák

Benefit na hřišti 2016.

benefit-16 

30.července se na kaňkovském hřišti uskuteční tradiční letní taneční zábava. Kdo jiný by měl zahrát než osvědčená skupina Benefit v čele s Danem Horynou a Láďou Koudelkou, ostatní členy nevyjímaje. Přijďte se pobavit v hojném počtu, jelikož je to pravděpodobně poslední zábava této skupiny na hřišti. Začátek ve 21:00.

 

 

 

 

Letní příprava 2016.

112-mic 

Tréninky kaňkovských fotbalistů na novou sezonu v Okresním přeboru začínají v úterý, 26.7. 2016 a pokračují v pátek 29.7. vždy od 18:30 hodin. První přátelské utkání je domluveno na neděli, 31.7. Hraje se v Odřepsích, okres Nymburk (mapa ZDE), od 17:00. Sraz na kaňkovském hřišti je 15:45. Další přátelská utkání jsou v jednání, sledujte web.

 

 

 

 

Krátké zhodnocení jarní části trenérem Mílou Čepkem.

11-cepek Jarní část sezony 2015/16

Po nekvalitní zimní přípravě (slabší docházka hráčů a jen tři přípravná utkání, odchod J.Výborného do Malešova) dopadla sezóna nad očekávání  – 2.místo v konečné tabulce a postup do okresního přeboru.

Přípravná utkání : Veltruby -  Kaňk 3:4(2:0) góly – Veselý, Kubánka, Horký J., Výborný J,

                              Kaňk – Bečváry 4:1(2:1) góly – Kubánka, Horký J.,Černohlávek, Veselý

                              Hlízov – Kaňk 2:2(2:2) góly – Klatka M., Matz R.

V jarní části odehrálo mužstvo 13 soutěžních utkání, nedařilo se s mužstvy, která byla v popředí tabulky(N.Dvory, Štrampouch), jindy se stal z utkání brankostroj (Č.Janovice, Miskovice, Nepoměřice).

Góly:  Kubánka 14, Černohlávek 10, Mandík 7, Matz R. 7, Růžička 5, Horký J. 4, Novotný 3

             Veselý 2, Klatka M.1, Čech 1, Němec 1,

ŽK : (17) – Horký M. 2, Koten 2, Černohlávek 2, Horký J. 2, Kubánka 2, Novotný 2,

                   Wagner L. 1, Veselý 1, Mandík 1, Růžička 1, Čížek 1

ČK : Koten

Nejčastější sestava : Opasek – Klatka D.,Horký M., Koten, Wagner L. – Růžička, Novotný,

                                  Černohlávek, Mandík – Kubánka, Matz R.

Nejvíce odehraných  minut : 1) Wagner L. 1079, 2) Černohlávek Fr. 1012. 3) Mandík J. 1009 

Statistika ke stažení ZDE.

Miloslav Čepek.

Memoriál Milana Mandíka 2016.

mandik-16 

V sobotu proběhl na kaňkovském hřišti XIV. ročník memoriálu Milana Mandíka. Družstva byla téměř totožná, jako v loňském ročníku, tzn. Manďa-tým, Kaňk A, výběr dorostu a čtvrtým týmem bylo družstvo Horušic, složené převážně z rumunských hráčů. Do finále se probojoval Manďa-tým a dobře hrající výběr dorostu. Ten nakonec podlehl Manďa-týmu a skončil na druhém místě. Třetí příčku obsadilo kaňkovské áčko a poslední skončily Horušice.

 

 

 

 

Pohár hostinského Berundy míří na rok do Ždírce.

nohec-16 

V sobotu byl na programu dne 5.ročník nohejbalového turnaje trojic „O putovní pohár hostinského Berundy“. Po tuhých bojích na dvou hřištích se do čtvrtfinále probojovalo osm týmů, jmenovitě: Kobry, Krocani, Soča, Ždírec, Zájezdní, Loutky, Frk a Jakubáci. Kobry porazily Krocany, Soča prohrála se Ždírcem, Zájezdní vyhrála nad Loutkami ve třetím setu a Jakubáci deklasovali Frk 10:3 a 10:2. V semifinále na sebe narazili Ždírec a Zájezdní, Kobry a Jakubáci. Ždírec si zajistil účast ve finále, když porazil Zájezdní 2:1. Druhým finalistou byli Jakubáci, kteří porazili Kobry 2:0. Kobry byly úspěšné v souboji o třetí místo, ve kterém porazily Zájezdní 2:0. V napínavém finále si vítězstvím 2:0 nad Jakubáky zajistil Ždírec nejvyšší příčku na pomyslném stupni vítězů. Celkové pořadí tedy: 1. Ždírec, 2. Jakubáci, 3. Kobry, 4. Zájezdní. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Jan Holub, nejsympatičtějším mužstvem byl prý Hlízov ve složení: Martin Marian, Jarda Beran st. a Radek Beran. Poslední místo obsadil Tým Jedličkárna, tajný favorit hostinské Blanky Strnadové z Bašty.

 Pořadatelé děkují zejména: Karlu Sojkovi za věnování beránka, Hospodě Na hřišti za poháry pro vítězné týmy, TJ Sokol Kaňk z.s. za finanční podporu a paní Ivě Mrázkové za pohár pro nejlepšího hráče. Za pomoc při realizaci patří dík Petru Severovi, Jardovi Vintiškovi, Lukáši Uličnému alias Srnkovi, Tomáši Novotnému a všem ostatním, kteří se podíleli na hladkém průběhu turnaje. 

V Sedleci remíza, na penalty bod pro hosty.

11-cepek Sedlec B-Kaňk 2:2 (1:1), p.k.4:5

Po sobotní porážce Štrampouchu v Miskovicích 2 : 3 se naskytla hostům třetí (poslední) možnost si upevnit 2.místo v tabulce. Ze sestavy vypadli Novotný (úraz), Koten (vyloučen v minulém kole).

Úvod utkání vyšel Kaňku  - už v 6.minutě nádherně  skóruje z 25 metrů Horký J. 0 : 1 a v dalších minutách mají  hosté další šance navýšit skóre – 2× Kubánka. Domácí se dostávají do utkání a herní převahu vyjadřují v 17. minutě, kdy po rohovém kopu skóruje Gono 1 : 1 a mají další možnosti jít do vedení, ale buď netrefují hostující branku nebo je proti brankář Opasek. V 39.minutě má 100%  šanci Černohlávek, ale jeho hlavička trefuje domácího brankáře Rybáka.

Druhý poločas mají hosté zahájení utkání, ale špatnou rozehrávkou nabízejí domácím tutovou šanci, ale Opasek zachraňuje. V dalším průběhu získávají menší územní převahu hosté, kterou využívá J. Mandík střelou z hranice „šestnáctky“  v 57.minutě 1 : 2, utkání může rozhodnout v 68. minutě střídající Veselý L., ale jeho střelu vyráží domácí Rybák. A trest přichází v 73.minutě hostující Franc prohrává vzdušný souboj se Stolínem a domácí Cimr nabídnutou šanci proměňuje 2 : 2. Závěrečných 10 minut chtějí hosté rozhodnout ve svůj prospěch, ale nedaří se. Přichází pokutová loterie a hosté vyhrávají 4 : 5.(rozhodují pokutový kop proměňuje Wágner L.)

Sestava : Opasek – Klatka D., Franc, Horký M.,Wágner L. – Růžička, Horký J., Černohlávek, Mandík – Kubánka, Matz R.

Střídání : 60.minuta Veselý za Matze, 82. minuta Klatka M. za Kubánku

Rozhodčí utkání : Šnábl Jan

Miloslav Čepek

Sobotní dokopná 2016.

Sobotní dokopná 2016.

Po posledním zápase A týmu Kaňk, který se koná v sobotu 11.6.2016 od 17hod doma s Paběnicemi, následuje fotbalová schůze a již tradiční letní dokopná. Všichni jsou srdečně zváni v hojném počtu, nejen hráči ale i příznivci kaňkovského fotbalu. Občerstvení zajištěno.

 

Fotbalový výbor TJ Sokol Kaňk

Nohejbalový turnaj 2016

pozvanka2016_nahled V sobotu, 18.6.2016 se koná již pátý ročník nohejbalového turnaje o putovní pohár hostinského Berundy. Zatím je přihlášeno deset trojic, ještě je možnost přihlášení. Doufejme, že bude opět pěkné počasí a že pohár zůstane na domácím hřišti! Všichni jsou srdečně zváni.

 

 

 

 

 

 

Šest víkendových bodů pro oba týmy.

horky-16 Kaňk-Suchdol B 2:1 (0:1)

Kaňk B- Č.Janovice B 3:1 (1:0)

 

A mix fotek…

Pozor!! V neděli souběh utkání a B-tým hraje ve Zruči již od 15:00!!!

 

 

 

Po dvou prohrách opět sedmigólový nářez.

kresetice-16 Křesetice- Kaňk 2:7 (1:3)

Dvě kola kaňkovští nebodovali do tabulky třetí třídy, v Křeseticích si ale spravili střeleckou chuť. Do brány sice musel „béčkař“ Jaro Michal za zraněného Opaska, ostudu ale neudělal. Chyběl i Černohlávek a Martin Horký, stejně to ale nezabránilo vysokému vítězství Kaňku proti slabému soupeři. Góly si připsali Růžička 2×, Mandík 2×, Matz 2× a jednou se trefil i Jaromír Horký. Za domácí skórovali Bláha a Franc Pavel.

Další týden následuje domácí zápas s Kluky, béčko má v neděli volno!!

 

Sestava Křesetic: Domas, Charvát, Rajdl (71.Černý), Šafránek (54. Beneš), Faltýn (56.Kučera), Ptáčník (71.Grauer), Jaruněk, Bláha, Franc P.(77.Franc T.), Borovec, Zvolánek.

Sestava Kaňku: Michal, Wagner, Koten(60. Klatka M.), Klatka D., Matz, Kubánka, Novotný, Franc (80.Zahajský), Růžička, Horký J. Mandík.

Posunutí pátečního tréninku.

obrazek-trenink Vzhledem k pátečnímu zápasu hokejového MS Česko- Kazachstán, posouvají trenéři pravidelný trénink na hodinu 18:30.

 

 

 

 

 

Štrampouch se bodově dotáhl na Kaňk, opět se červenalo.

strampouch-16 Kaňk- Štrampouch 1:3 (1:1)

Hosté šli do vedení v 19. minutě gólem Smutného, vyrovnat se podařilo Patriku Kubánkovi ve třicáté minutě po krásném centru. Tak skončil i první poločas. V šedesátésedmé minutě však skóroval opět za hosty Müller a v 74. zvýšil na 1:3 Valdman. Domácí se v závěru snažili o korigování nepříznivého výsledku, odnesl to však Lukáš Veselý a Adrian Čerimi, oba červenými kartami za vzájemné napadení.

 

Sestava domácích: Opasek, Wagner, Koten, Horký M. Mandík, (62. Horký J.), Klatka D. (Růžička), Matz, (56. Veselý), Kubánka, Černohlávek, Novotný, Franc, (87. Klatka M.).

Sestava hostí: Chmelař, Biroš (60. Vacek), Müller, Záhrobský, Svoboda, Smutný, Oliva, Šupka, Vetešník, Valdman, Čerimi. 

V Nových Dvorech chyběl střelec.

ndvory-16 Nové Dvory- Kaňk 4:0 (3:0)

Před slušnou diváckou kulisou hosté nedokázali kloudně vystřelit na bránu a prohráli tak souboj s vedoucím celkem tabulky třetí třídy.